Kolejne ubrania specjalne dla naszych druhów.

obrazek

Spotkać ludzi życzliwych w obecnych czasach to rzadkość. My nie tylko ich spotkaliśmy, ale co nas niezmiernie cieszy zyskaliśmy w ich oczach uznanie. W dniach 20/21 listopada ubiegłego roku odbył się 24h Charytatywny Maraton Pod Dachem. Zebrana kwota 11.000 zł została przeznaczona na zakup 3 ubrań specjalnych typu Nomex, rękawic specjalnych oraz sznurów galowych do koszul dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, które zostały dzisiaj przekazane naszym druhom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim którzy przyczynili się do zebrania tych środków, a w szczególności Prezesowi Firmy Wood-Mizer Panu Robertowi Bagińskiemu, Prezesowi Malinowej Mamby Panu Mariuszowi Kwarcińskiemu i Dyrektorowi MOSiR w Kole Panu Jarosławowi Kawce. Dziękujemy również za obecność w tak ważnej dla nas chwili Zastępcy Burmistrza Miasta Koła Panu Lechowi Brzezińskiemu oraz Naczelnikowi Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Panu Arturowi Zwierzyńskiemu.

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: