Awans naszego dh Roberta Jokla na stopień Komandora Porucznika

obrazek

W dniu 10 lutego br. Starostwie Powiatowym w Kole miało miejsce doniosłe wysokiej rangi wydarzenie. Na wniosek Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego decyzją Ministra Obrony Narodowej nasz drogi Kolega kmdr. ppor. Robert Jokiel Żołnierz rezerwy został mianowany na stopień Komandora Porucznika. Akt mianowania został wręczony przez płk. Mariusza Woźniaka Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu. Wypowiadane słowa uznania przez zaproszonych Gości w kierunku naszego zacnego Kolegi świadczą o Jego pracowitości i byciu Człowiekiem kierującym się w życiu prawdziwymi wartościami jakimi są Bóg, Honor i Ojczyzna.

Komandor Porucznik Robert Jokiel przez wiele lat służył w Marynarce Wojennej RP.

Móc pracować z takim człowiekiem jak Robert to wielki zaszczyt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!!!!

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: