Zbiórka żywności dla osób potrzebujących

„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”
Albert Einstein

16 października jest nie tylko Dniem Papieskim, ale również Światowym Dniem Żywności. Na prośbę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza również włączyła się w akcję zbiórki żywności dla osób potrzebujących. W godzinach od 17.00 do 20.00 w sklepach na terenie miasta Koła  pomagaliśmy w zbieraniu żywności dla potrzebujących.

Bank żywności w Koninie od lat wspiera osoby w trudnej sytuacji życiowej, my również chcemy ich wspomóc.  

My w imieniu MOPS w Kole serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak zaszczytnym celu jakim jest niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym.

A także społeczności dobrego serca za przekazanie żywności na ten cel

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: