?? ALARM – zalana posesja ??

OPIS ZDARZENIA:

SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do usunięcia skutków gwałtownych i obfitych opadów deszczu w wyniku których doszło do zalania wodą placu manewrowego i miejsc załadunkowych na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Kole.

DATA ZDARZENIA:

14.10.2020 godz. 02:54

NUMER ZDARZENIA:

185/2020

MIEJSCE ZDARZENIA:

62-600 Koło ulica Toruńska

SIŁY I ŚRODKI:

  • JRG PSP w Kole
  • OSP Wrząca Wielka
  • OSP Trzęśniew
  • OSP Grzegorzew
  • OSP Koło nad Wartą
  • obrazek
  • obrazek

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status