?? ALARM – wypadek komunikacyjny ??

OPIS ZDARZENIA:

SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do wypadku komunikacyjnego dwóch pojazdów na ulicy Toruńskiej w Kole. W wyniku zdarzenia jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala. Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu terenu działań.

DATA:

24.11.2020 godz. 09:20

NUMER ZDARZENIA:

204/2020

SIŁY I ŚRODKI:

  • JRG Koło
  • OSP Koło nad Wartą
  • ZRM
  • Policja

foto: OSP Koło nad Wartą

tekst: „Doktor”

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status