Wycieczka do Konina JRG2

W dniu 18 stycznia wspólnie z naszymi opiekunami wybraliśmy się na wycieczkę do Konina. W związku z tym, że poruszaliśmy się transportem publicznym, dzień zaplanowany mieliśmy co do minuty. Wyjazd rozpoczął się na dworcu PKP w Kole, gdzie pociągiem pojechaliśmy do Konina. Po przyjeździe udaliśmy się na Stary Konin, aby około 3 godzin zwiedzać JRG 2. Panowie Strażacy przywitali nas bardzo miło, oprowadzili nas po komendzie, zaprezentowali sprzęt jaki mają na stanie. Mieliśmy przyjemność zobaczyć komorę i przejść test sprawnościowy. Nie było łatwo.

Następnie upragniony posiłek, kino oraz czas wolny. Dzień pełen wrażeń

Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

Na koniec zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć wyjazd alarmowy GCBA

Dziękujemy za możliwość zwiedzenia jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Koninie
Czekamy na kolejny taki wypad.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: