Wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zwiedzić od środka budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole, bliżej zapoznać się z pracą funkcjonariuszy pracujących w straży, zwiedzić pojazdy pożarnicze i obejrzeć sprzęt ratowniczy. A na końcu czekała na nas niespodzianka. Sekc. Karol Łukaski, który oprowadzał nas po straży i omawiał wszystko, pokazał nam działanie interaktywnego symulatora edukacyjnego. Nauczyliśmy się, jakie zagrożenia mogą nas spotkać w domu, podczas życia codziennego. Dzisiejszy dzień był wspaniały.

Serdeczne podziękowania składamy bryg. Krzysztofowi Żurawikowi, Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole za zaproszenie nas do strażnicy oraz umożliwienie poznania codziennej pracy funkcjonariuszy oraz sekc. Karolowi Łukaskiemu, za poświęcony czas, za przekazanie nam w bardzo ciekawy sposób jak wygląda dzień pracy funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej. Za bardzo dużą lekcję wiedzy, której nie zdobylibyśmy z książek i najważniejsze, za bardzo ciekawy i interesujący pokaz działania interaktywnego symulatora edukacyjnego.

Serdecznie dziękujemy.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: