Wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zwiedzić od środka budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole, bliżej zapoznać się z pracą funkcjonariuszy pracujących w straży, zwiedzić pojazdy pożarnicze i obejrzeć sprzęt ratowniczy. A na końcu czekała na nas niespodzianka. Sekc. Karol Łukaski, który oprowadzał nas po straży i omawiał wszystko, pokazał nam działanie interaktywnego symulatora edukacyjnego. Nauczyliśmy się, jakie zagrożenia mogą nas spotkać w domu, podczas życia codziennego. Dzisiejszy dzień był wspaniały.

Serdeczne podziękowania składamy bryg. Krzysztofowi Żurawikowi, Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole za zaproszenie nas do strażnicy oraz umożliwienie poznania codziennej pracy funkcjonariuszy oraz sekc. Karolowi Łukaskiemu, za poświęcony czas, za przekazanie nam w bardzo ciekawy sposób jak wygląda dzień pracy funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej. Za bardzo dużą lekcję wiedzy, której nie zdobylibyśmy z książek i najważniejsze, za bardzo ciekawy i interesujący pokaz działania interaktywnego symulatora edukacyjnego.

Serdecznie dziękujemy.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status