Wigilia niebawem, a u nas praca wre..

Dzisiaj ubieraliśmy choinkę, na której zawisły bombki i łańcuchy  w większości robione przez nas samych. Zapach pięknie udekorowanego drzewka wprowadzi nas w magiczny czas świąt.

Ale na ubieraniu choinki nie skończyło się. Postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszym starszym druhom i …. posprzątaliśmy troszkę nasza remizę. A że przy muzyce praca lepiej idzie, to nie zabrakło ani śpiewu ani tańców

Jeżeli chcesz wstąpić w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i świetnie się bawić zapraszamy na zebranie MDP w każdy wtorek o godzinie 17.30 w strażnicy OSP Koło nad Wartą Dąbska 40K
kontakt: http://www.ospkolo.pl/kontakt/

Deklaracja członka MDP

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status