Trzy – tygodniowe warsztaty zakończone sukcesem !!

W dniu 05.10.2019 r. wzięliśmy udział w Święcie Latawca organizowanym na kolskich błoniach. Trzy tygodnie zajęły nam przygotowania do udziału w zawodach. Zrobiliśmy 3 latawce, jednak tylko jeden mógł dzisiaj wystartować w zawodach. Podczas przygotowań uśmiech nie znikał z naszych twarzy.

W związku z tym, że bardzo dużo pracy włożyliśmy w nasze latawce, a przy okazji było dużo śmiechu i zabawy, w bardzo okrojonym składzie pojawiliśmy  się dzisiaj na zawodach. Deszcz i chłód nie był nam straszny. Ale było warto, bo ku naszemu zdziwieniu zajęliśmy 3 miejsce … Dziękujemy organizatorom Kolskie Stowarzyszenie Abstynentów „Przyszłość”  za mile spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku !!

Pozdrawiamy MDP OSP Koło nad Wartą

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status