Trzy – tygodniowe warsztaty zakończone sukcesem !!

W dniu 05.10.2019 r. wzięliśmy udział w Święcie Latawca organizowanym na kolskich błoniach. Trzy tygodnie zajęły nam przygotowania do udziału w zawodach. Zrobiliśmy 3 latawce, jednak tylko jeden mógł dzisiaj wystartować w zawodach. Podczas przygotowań uśmiech nie znikał z naszych twarzy.

W związku z tym, że bardzo dużo pracy włożyliśmy w nasze latawce, a przy okazji było dużo śmiechu i zabawy, w bardzo okrojonym składzie pojawiliśmy  się dzisiaj na zawodach. Deszcz i chłód nie był nam straszny. Ale było warto, bo ku naszemu zdziwieniu zajęliśmy 3 miejsce … Dziękujemy organizatorom Kolskie Stowarzyszenie Abstynentów „Przyszłość”  za mile spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku !!

Pozdrawiamy MDP OSP Koło nad Wartą

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: