Szkolenie z obsługi pilarek łańcuchowych

W dniu 25.03.2017 druhny i druhowie uczestniczyli w szkoleniu teoretycznym oraz praktycznym z obsługi pilarek łańcuchowych.
Ochotnicy mieli możliwość zadawania pytań wykładowcy na temat różnych metod cięcia drzewa oraz problemów wynikających podczas prac z pilarką.

Miłą niespodzianką dla uczestników było ognisko oraz mały poczęstunek (kiełbaski) przygotowany przez druha jednostki.

 

Dziękujemy serdecznie Panu Józefowi Łukaszewskiemu Sklep firmy Stihl za obszerne szkolenie teoretyczne, zaprzyjaźnionemu druhowi Ryszardowi z OSP Budki Nowe za szkolenie praktyczne oraz naszemu druhowi Krzysztofowi za katering.

 

Autor: lalamag

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status