Spotkanie opłatkowe 2016

Spotkanie opłatkowe 2016

W imieniu Zarządu i wszystkich druhów OSP Koło nad Wartą składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim zaproszonym gościom, organizacjom i instytucjom współpracującym z naszą jednostką OSP.
Liczymy, że nasze stosunki i kontakty w roku 2017 będą równie owocne jak w roku właśnie mijającym.
Szczególne życzenia składam wszystkim druhnom i druhom zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym, prywatnym i zawodowym. Życzę bezpiecznych wyjazdów do akcji oraz bezpiecznych powrotów w tym samym składzie osobowym.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowe Roku !

Autor: lalamag

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status