Prace gospodarcze – termoizolacja bram garażowych

OPIS ZDARZENIA:

Dni coraz krótsze i chłodniejsze. Druhny i druhowie OSP Koło nad Wartą podjęli prace termomodernizacyjne polegające na wymianie blach oraz wypełnienie ociepleniem drzwi garażowych. Mamy nadzieje, że to działanie poprawi komfort przebywania w garażu oraz przyniesie wymierne korzyści finansowe poprzez obniżenie kosztów ogrzewania pomieszczeń garażowych.

DATA ZDARZENIA:

22.10.2020 godz. 15:00

MIEJSCE ZDARZENIA:

62-600 Koło ulica Dąbska 40K

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status