PRZEKAZANIE NOWEGO ZESTAWU HYDRAULICZNEGO FIRMY LUKAS

W dniu 17 lipca 2017 r. odbyło się przekazanie hydraulicznego, średniego zestawu do ratownictwa drogowego Firmy LUKAS do jednostki OSP Koło nad Wartą w Kole. Specjalistyczny sprzęt posłuży druhom w działaniach ratowniczych podczas zdarzeń drogowych, co poprawi w znacznym stopniu bezpieczeństwo na terenie Miasta Koła. Dziękujemy Panu Burmistrzowi za ten gest oraz owocną współpracę.

Jednostka OSP Koło nad Wartą w ostatnim czasie bardzo często dysponowana jest przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole do zdarzeń drogowych. Posiadany zestaw hydrauliczny umożliwi strażakom podjęcie działań ratowniczych związanych z wykonaniem dostępu do osób poszkodowanych znajdujących się w pojazdach.

Tak prezentuje się nowy sprzęt w naszych rękach.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: