Prelekcja -pierwsza pomoc przedmedyczna

Chłopaki nawet podczas obozu harcerskiego nie próżnują. Przygotowali zajęcia praktyczne dla koleżanek i kolegów z pierwszej pomocy.

 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek

Omówili pozycję boczną ustaloną, jak należy ustalić czy osoba poszkodowana oddycha, przedstawili numery alarmowe. Zaprezentowali zawartość torby R1 oraz jak należy postąpić w przypadku zakrztuszenia. Na zakończenie omówili zestaw do pozoracji ran.

 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek
 • obrazek

Autor: Edi

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status