Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Dąbiu

W dniu dzisiejszym w Dąbiu odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Uroczystości o godz. 14.00 rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. Św. Mikołaja w Dąbiu. Następnie pododdzialy, poczty sztandarowe i zaproszeni goście przemaszerowali na plac przed strażnicę gdzie dokonano oficjalnego otwarcia nowowybudowanej, nowoczesnej remizy strażackiej, która od dzisiaj będzie służyć druhom Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbiu nad Nerem. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla najbardziej zasłużonych Strażaków. Niezmiernie miło nam poinformować, że w tej grupie znalaźli się również druhowie naszej jednostki:Dh Natalia Mucha, dh Dawid Sławiński, dh Patryk Kokorzycki i dh Daniel Sowiński.Wszystkim odznaczonym składamy serdeczne gratulacje życząc przy tej okazji tyle samo powrotów co wyjazdów. Gratulujemy również druhom z Dąbia pięknego obiektu – niech Wam służy jak najlepiej. Po oficjalnych uroczystościach można było zwiedzić nową remizę, a na sam koniec posilić się m.in. strażacką grochówkę specjalnie przygotowaną przez naszą jednostkę na to strażackie święto🚨🚒

obrazek

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: