Ogólnopolska akcja #Szczepimy się

W ramach  ogólnopolskiej akcji #Szczepimy Się przeciw COVID-19 strażacy z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu kolskiego od dnia 16 marca 2021r. rozpoczęli dystrybucję ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID – 19 wśród mieszkańców powiatu kolskiego.

https://www.gov.pl/web/kppsp-kolo/szczepimy-sie—informacje-o-szczepieniach-i-narodowym-programie-szczepien

Druhowie OSP Koło nad Wartą również dotarli z ulotkami do mieszkańców miasta Koła wkładając je bezpośrednio do skrzynek listowych bądź umieszczając je na tablicach ogłoszeń.

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status