Młodzieżówka z nowym umundurowaniem

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Koło nad Wartą dzięki uprzejmości i życzliwości Pana Artura Szafrańskiego – Sekretarza Powiatu Kolskiego oraz Pana Roberta Bagińskiego – Prezesa Firmy WOOD–MIZER Industries wzbogaciła się o nowe umundurowanie.

Wsparcie finansowe jakie otrzymaliśmy od Firmy WOOD-MIZER Industries pozwoliło zakupić dla dzieci ciepłe bluzy polarowe, czapki zimowe, czapki z daszkiem, koszulki polo oraz T-shirt. 

obrazek

Za okazane wsparcie z głębi serca serdecznie dziękujemy!!

obrazek

 

Opiekunowie oraz MDP OSP Koło nad Wartą

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status