MDP – Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”
Janusz Korczak

 

W dniu 30 lipca 2019 r. Zarząd OSP Koło nad Wartą w ramach podziękowania za zaangażowanie w działanie jednostki przygotował niespodziankę dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zorganizował wyjazd na ściankę wspinaczkową do Woli Podłężnej. Wyjazd dla urozmaicenia rozpoczął się podróżą pociągiem do Konina.

W wolnym czasie, kiedy czekaliśmy na wejście na ściankę wspinaczkową mile spędziliśmy czas grając w bilard. Na co dzień działamy drużynowo, a wczoraj rywalizowaliśmy między sobą. Zabawa była świetna.

Godzinna zabawa na ściance wspinaczkowej wcale nie była taka łatwa, okazała się ciężkim treningiem sprawnościowym. Jednak jak to w straży bywa, nie zabrakło determinacji i na koniec mimo braku sił zorganizowano zawody, kto szybciej wejdzie na górę.

Igor okazał się najlepszy. Gratulujemy!!!

Mimo zmęczenia, na twarzach naszych podopiecznych gościł uśmiech. Dziękujemy, że byliście z nami. Cieszymy się ogromnie, że wypad okazał się trafionym pomysłem i mile spędziliście ten wakacyjny czas.

Jeżeli chcecie zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać się i w wolnym czasie bawić wstąpcie w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.  Chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ospkolo.pl, lub  FANPAGE ewentualnie napisz MESSENGER oraz MAIL tam znajdziecie wszelkie informacje co  należy zrobić żeby być z nami.

 

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status