MDP – Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”
Janusz Korczak

 

W dniu 30 lipca 2019 r. Zarząd OSP Koło nad Wartą w ramach podziękowania za zaangażowanie w działanie jednostki przygotował niespodziankę dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zorganizował wyjazd na ściankę wspinaczkową do Woli Podłężnej. Wyjazd dla urozmaicenia rozpoczął się podróżą pociągiem do Konina.

W wolnym czasie, kiedy czekaliśmy na wejście na ściankę wspinaczkową mile spędziliśmy czas grając w bilard. Na co dzień działamy drużynowo, a wczoraj rywalizowaliśmy między sobą. Zabawa była świetna.

Godzinna zabawa na ściance wspinaczkowej wcale nie była taka łatwa, okazała się ciężkim treningiem sprawnościowym. Jednak jak to w straży bywa, nie zabrakło determinacji i na koniec mimo braku sił zorganizowano zawody, kto szybciej wejdzie na górę.

Igor okazał się najlepszy. Gratulujemy!!!

Mimo zmęczenia, na twarzach naszych podopiecznych gościł uśmiech. Dziękujemy, że byliście z nami. Cieszymy się ogromnie, że wypad okazał się trafionym pomysłem i mile spędziliście ten wakacyjny czas.

Jeżeli chcecie zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać się i w wolnym czasie bawić wstąpcie w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.  Chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ospkolo.pl, lub  FANPAGE ewentualnie napisz MESSENGER oraz MAIL tam znajdziecie wszelkie informacje co  należy zrobić żeby być z nami.

 

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: