Kolejna dostawa środków dezynfekcyjnych i maseczek chirurgicznych dla druhów OSP Koło nad Wartą

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole przekazali druhom OSP Koło nad Wartą środki ochrony indywidualnej w postaci płynów dezynfekcyjnych oraz maseczek chirurgicznych niezbędnych do realizacji Narodowego Programu Szczepień.

https://www.gov.pl/web/kppsp-kolo/transport-srodkow-dezynfekcyjnych-i-maseczek-chirurgicznych-dla-strazakow-zaangazowanych-we-wsparcie-narodowego-programu-szczepien

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status