“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” – Flora Edwards

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Czas życzliwości, uśmiechu, rodzinnych spotkań i prezentów. Czasami jednak życie nie zawsze układa się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Stąd propozycja naszej druhny Natalii Muchy, żeby jako jednostka wesprzeć inicjatywę „Szlachetnej Paczki” https://www.szlachetnapaczka.pl/ spotkała się z wielką aprobatą. Zebrane od druhów niezbędne artykuły wraz z kilkoma niespodziankami zostały wczoraj bezpośrednio dostarczone pod wskazany adres. Mamy nadzieję, że dzięki temu obdarowana Osoba chociaż przez moment poczuje magię tych dni. 

Ten bezpośredni kontakt z osobą potrzebującą sprowokował wpis na „jednostkowy czacie” i tu cytat „…. Druhny i druhowie Apel do was nie przechodźcie obojętni obok osoby która jest potrzebującą, żeby komuś pomóc nie trzeba czekać na zawycie syreny, pomagać można zawsze i o każdej porze dnia i nocy. Pamiętajcie o tym….”

tekst: „Doktor”

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status