“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” – Flora Edwards

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Czas życzliwości, uśmiechu, rodzinnych spotkań i prezentów. Czasami jednak życie nie zawsze układa się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Stąd propozycja naszej druhny Natalii Muchy, żeby jako jednostka wesprzeć inicjatywę „Szlachetnej Paczki” https://www.szlachetnapaczka.pl/ spotkała się z wielką aprobatą. Zebrane od druhów niezbędne artykuły wraz z kilkoma niespodziankami zostały wczoraj bezpośrednio dostarczone pod wskazany adres. Mamy nadzieję, że dzięki temu obdarowana Osoba chociaż przez moment poczuje magię tych dni. 

Ten bezpośredni kontakt z osobą potrzebującą sprowokował wpis na „jednostkowy czacie” i tu cytat „…. Druhny i druhowie Apel do was nie przechodźcie obojętni obok osoby która jest potrzebującą, żeby komuś pomóc nie trzeba czekać na zawycie syreny, pomagać można zawsze i o każdej porze dnia i nocy. Pamiętajcie o tym….”

tekst: „Doktor”

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: