??✨Iluminacje świąteczne i nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza✨??

Nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza nieustannie rośnie w siłę???. Młodzi druhowie to przyszłość naszej jednostki. Jesteśmy z nich dumni?!!! Wykorzystując piękne iluminacje świetlne w naszym mieście oraz przychylność Pani fotograf Żanety Mazurek udało się wykonać kilka zdjęć jako wprowadzenie w nadchodzący świąteczny czas . Tylko trochę szkoda, że śniegu brak, ale pomimo tej drobnej niedogodności wierzymy, że Święty Mikołaj sobie poradzi i już niedługo dotrze do każdego z nas??

tekst: „Doktor”

muzyka: „Magia Świąt” Zbigniew Wodecki&Cezary Klimczak

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status