Dni Otwartych Strażnic

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole informuje, że miesiąc maj jest miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej, w tym też miesiącu prowadzona jest akcja „Dni Otwartych Strażnic”, podczas której przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich mogą odwiedzać strażnice, zapoznać się z pracą strażaków oraz obejrzeć  sprzęt ratowniczy będący na wyposażeniu jednostek.

W związku z powyższym, jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzin Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu odwiedzin.

Osobą wyznaczoną do kontaktu z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej jest st. sekc. Katarzyna Wojciechowska
tel. 63 22-34-263.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: