„Czad i ogień” Dofinansowanie Fundacji PZU – Dni Koła

Partner Fundacja PZU

Ochobrazekotnicza Straż Pożarna „Koło nad Wartą” otrzymała dofinansowanie do projektu pn.: „Czad i ogień – bądź bezpieczny”.
Celem projektu jest edukacja mieszkańców miasta Koła i okolic z zakresu niebezpieczeństw grożących w przypadku wydostania się czadu, dymu i gazu przy nieszczelnych instalacjach grzewczych, gazowych i elektrycznych a także edukacja przeciwpożarowa. Poprzez konkursy i zabawy druhowie z OSP „Koło nad Wartą” chcą dotrzeć do społeczeństwa i uświadomić jak ważna jest konserwacja instalacji oraz jakie istnieje ryzyko niebezpieczeństw związanych z ich zaniechaniem. Projekt realizowany będzie podczas obchodów Dni Koła w czerwcu 2017 r., a bezpośrednimi beneficjentami będą uczestnicy imprezy.
W ramach projektu zakupiono 10 sztuk piłek nożnych, 10 sztuk piłek siatkowych, 500 sztuk długopisów, 500 sztuk opasek odblaskowych, 12 sztuk plecaków, 500 sztuk toreb bawełnianych.
Projekt został sfinansowany ze środków Fundacji PZU.
Link do strony Fundacji: http://fundacjapzu.pl/

Autor: lalamag

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: