#BadzWidocznyChallenge Weź i bądź WIDOCZNY

#bezpiecznystrażak
#BadzWidocznyChallenge

Od dnia 04.03.2020r. do 07.03.2020r. nasi druhowie wspólnie z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą rozwieszali odblaski na terenie miasta Koła. zainteresowanie pieszych odblaskami jest bardzo duże rozwiesiliśmy ponad 300 szt odblasków akcja cały czas cieszy się powodzeniem lecz na te chwilę nie mamy więcej odblasków.
Dziękujemy, że choć w malutkim stopniu mogliśmy pomóc w bezpieczeństwie pieszych.

Pamiętajmy, że bez odblasków i na słabo oświetlonych drogach piesi są praktycznie niewidoczni dla kierowców.
W okresie jesienno-zimowym jesteśmy niewidoczni. Tym bardziej, że Polska ulica preferuje szaro-bury outfit. Ciemne kurtki, kaptury zaciągnięte do połowy twarzy. Kierowcy nie widzą pieszych i odwrotnie.
Noś odblaski i bądź widoczny na drodze.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do akcji prosimy o kontakt.

Jeżeli masz w domu niepotrzebne opaski lub przywieszki odblaskowe możesz dołączyć się do naszej akcji. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu 502784026, napisz do nas maila na adres zarzad@ospkolo.pl lub przynieś gadżety we wskazane powyżej miejsca i przyczep do tabliczek.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: