#BadzWidocznyChallenge Weź i bądź WIDOCZNY

#bezpiecznystrażak
#BadzWidocznyChallenge

obrazek

W dniu 12.03.2020r. Jednostka otrzymała kolejną partię opasek odblaskowych od Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie.
Druhowie wspólnie z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą rozwieszą odblaski na terenie miasta Koła.
Dziękujemy, że choć w malutkim stopniu możemy wspólnie pomóc w bezpieczeństwie pieszych.

Pamiętajmy, że bez odblasków i na słabo oświetlonych drogach piesi są praktycznie niewidoczni dla kierowców.
W okresie jesienno-zimowym jesteśmy niewidoczni. Tym bardziej, że Polska ulica preferuje szaro-bury outfit. Ciemne kurtki, kaptury zaciągnięte do połowy twarzy. Kierowcy nie widzą pieszych i odwrotnie.
Noś odblaski i bądź widoczny na drodze.

Zachęcamy firmy o przyłączenie się do akcji Bądź Widoczny.

Jeżeli masz w domu niepotrzebne opaski lub przywieszki odblaskowe możesz dołączyć się do naszej akcji. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu 502784026, napisz do nas maila na adres zarzad@ospkolo.pl lub przynieś gadżety we wskazane TU miejsca i przyczep do tabliczek.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: