??ALARM – pożar śmietnika??

OPIS ZDARZENIA:

W nocy z 14/15.06.2021r. na terenie powiatu kolskiego w krótkim odstępie czasu doszło do kilku zdarzeń do których zastały zadysponowane siły i środki Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło wypadku komunikacyjnego w Tarnówce Wiesiołowskiej, kolejne pożaru stogu słomy w miejscowości Dobrów.

W związku z tymi zdarzeniami SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do zabezpieczenia rejonu miasta Koła.

Około godz. 23.20 SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do palącego się śmietnika przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Kole. Po dojeździe na miejsce zastano w pełni rozwinięty pożar wiaty śmietnika, który ugaszono podając jeden prąd wody w natarciu.

Na miejscu udzielono również kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej przebywającej w okolicach śmietnika, a którą przed przyjazdem służb zaopiekowali się świadkowie zdarzenia.

DATA ZDARZENIA:

14.06.2021 godz. 22:53

NUMER ZDARZENIA:

105/2021; 106/2021

MIEJSCE ZDARZENIA:

Koło ul. Powstańców Wielkopolskich

SIŁY I ŚRODKI:

  • OSP Koło nad Wartą
  • OSP Wrząca Wielka
  • ZRM
  • Policja

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status