??ALARM – pożar śmietnika??

OPIS ZDARZENIA:

W nocy z 14/15.06.2021r. na terenie powiatu kolskiego w krótkim odstępie czasu doszło do kilku zdarzeń do których zastały zadysponowane siły i środki Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło wypadku komunikacyjnego w Tarnówce Wiesiołowskiej, kolejne pożaru stogu słomy w miejscowości Dobrów.

W związku z tymi zdarzeniami SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do zabezpieczenia rejonu miasta Koła.

Około godz. 23.20 SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do palącego się śmietnika przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Kole. Po dojeździe na miejsce zastano w pełni rozwinięty pożar wiaty śmietnika, który ugaszono podając jeden prąd wody w natarciu.

Na miejscu udzielono również kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej przebywającej w okolicach śmietnika, a którą przed przyjazdem służb zaopiekowali się świadkowie zdarzenia.

DATA ZDARZENIA:

14.06.2021 godz. 22:53

NUMER ZDARZENIA:

105/2021; 106/2021

MIEJSCE ZDARZENIA:

Koło ul. Powstańców Wielkopolskich

SIŁY I ŚRODKI:

  • OSP Koło nad Wartą
  • OSP Wrząca Wielka
  • ZRM
  • Policja

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: