?? ALARM – pożar sklepu ??

OPIS ZDARZENIA:

SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do zabezpieczenia rejonu miasta Koła. W trakcie jego trwania do SKKP PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze pomieszczeń magazynowych jednego ze sklepów spożywczych przy ulicy Kraszewskiego. Ze zgłoszenia wynikało również, że w pomieszczeniach objętych pożarem mogą znajdować się uwięzione osoby. Po przybyciu na miejsce KDR ustalił, że pod wskazanym adresem nie stwierdzono żadnych oznak pożaru. Razem z właścicielem budynków dokonano ich kontroli potwierdzając fakt alarmu fałszywego – złośliwego.

DATA ZDARZENIA:

01.11.2020r. godz. 12:00

NUMER ZDARZENIA:

195/2020

SIŁY I ŚRODKI:

OSP Koło nad Wartą

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status