?? ALARM – pożar sklepu ??

OPIS ZDARZENIA:

SKKP PSP w Kole zadysponowało OSP Koło nad Wartą do zabezpieczenia rejonu miasta Koła. W trakcie jego trwania do SKKP PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze pomieszczeń magazynowych jednego ze sklepów spożywczych przy ulicy Kraszewskiego. Ze zgłoszenia wynikało również, że w pomieszczeniach objętych pożarem mogą znajdować się uwięzione osoby. Po przybyciu na miejsce KDR ustalił, że pod wskazanym adresem nie stwierdzono żadnych oznak pożaru. Razem z właścicielem budynków dokonano ich kontroli potwierdzając fakt alarmu fałszywego – złośliwego.

DATA ZDARZENIA:

01.11.2020r. godz. 12:00

NUMER ZDARZENIA:

195/2020

SIŁY I ŚRODKI:

OSP Koło nad Wartą

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: