?SOBOTA – ROBOTA?

Dzisiejsza sobota dla druhen i druhów MDP oraz OSP Koło nad Wartą upłynęła pod znakiem dwóch imprez, które właśnie w tym dniu odbywały się w naszym mieście.

Pierwsze wydarzenie miało charakter sportowy – I bieg z cyklu Grand Prix Koło 2021. Starsi druhowie zabezpieczali trasę rywalizacji wyznaczoną na kolskich błoniach, a najmłodsi czekali na zawodników na stadionie miejskim by po minięciu linii mety uhonorować ich medalami oraz drobnymi upominkami.

W tym samym czasie kolejna grupa członków OSP Koło nad Wartą stanowiła zabezpieczenie medycznie dla uczestników imprezy muzycznej, która odbywała się w Miejskim Domu Kultury w Kole – Harcerskiego Festiwalu Piosenki „Bez gitary ani rusz”

  • obrazek
  • obrazek

Jedna i druga impreza na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń w naszym mieście i z roku na rok przyciągają coraz więcej osób nie tylko z Koła. Dla nas stanowią doskonałą okazję do promocji naszej jednostki i bezpośredniego kontaktu z osobami, które chciałaby w przyszłości do nas dołączyć.

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status