?SOBOTA – ROBOTA?

Dzisiejsza sobota dla druhen i druhów MDP oraz OSP Koło nad Wartą upłynęła pod znakiem dwóch imprez, które właśnie w tym dniu odbywały się w naszym mieście.

Pierwsze wydarzenie miało charakter sportowy – I bieg z cyklu Grand Prix Koło 2021. Starsi druhowie zabezpieczali trasę rywalizacji wyznaczoną na kolskich błoniach, a najmłodsi czekali na zawodników na stadionie miejskim by po minięciu linii mety uhonorować ich medalami oraz drobnymi upominkami.

W tym samym czasie kolejna grupa członków OSP Koło nad Wartą stanowiła zabezpieczenie medycznie dla uczestników imprezy muzycznej, która odbywała się w Miejskim Domu Kultury w Kole – Harcerskiego Festiwalu Piosenki „Bez gitary ani rusz”

  • obrazek
  • obrazek

Jedna i druga impreza na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń w naszym mieście i z roku na rok przyciągają coraz więcej osób nie tylko z Koła. Dla nas stanowią doskonałą okazję do promocji naszej jednostki i bezpośredniego kontaktu z osobami, które chciałaby w przyszłości do nas dołączyć.

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: