⚽?Nie samą strażą żyją druhy⚽?

Wspólny sobotni doping w remizie dał efekt!!!!! Remis z Hiszpanią i widzimy się jeszcze w większej grupie w środę na meczu ze Szwecją???(czipsy paprykowe, piwko bezalkoholowe?)

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Po sobotnich wrażeniach piłkarskich w niedzielny ranek w ramach ostudzenia emocji druh Kacper Sławiński wystartował w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Koło PZW nr 7 w Kole godnie reprezentując naszą jednostkę. „Moczył” kija pod okiem doświadczonego wędkarza druha Krzysztofa Olejniczaka na tyle skutecznie, że wyciągnął z wody 800g ryb zajmując czwarte miejsce na 22 uczestników, co w przypadku debiutu jest ekstra wynikiem. Kacper serdecznie gratulujemy.

W tym samych czasie reszta obsady auta nie próżnowała. Demonstrowała walory bojowe naszego MAN-a, degustując przy okazji przysmaki przygotowane przez organizatorów

  • obrazek
  • obrazek

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: