⚽?Nie samą strażą żyją druhy⚽?

Wspólny sobotni doping w remizie dał efekt!!!!! Remis z Hiszpanią i widzimy się jeszcze w większej grupie w środę na meczu ze Szwecją???(czipsy paprykowe, piwko bezalkoholowe?)

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Po sobotnich wrażeniach piłkarskich w niedzielny ranek w ramach ostudzenia emocji druh Kacper Sławiński wystartował w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Koło PZW nr 7 w Kole godnie reprezentując naszą jednostkę. „Moczył” kija pod okiem doświadczonego wędkarza druha Krzysztofa Olejniczaka na tyle skutecznie, że wyciągnął z wody 800g ryb zajmując czwarte miejsce na 22 uczestników, co w przypadku debiutu jest ekstra wynikiem. Kacper serdecznie gratulujemy.

W tym samych czasie reszta obsady auta nie próżnowała. Demonstrowała walory bojowe naszego MAN-a, degustując przy okazji przysmaki przygotowane przez organizatorów

  • obrazek
  • obrazek

Autor: "Doktor"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status