Zakończenie lata ???‍?

Za nami pracowity weekend

Organizowaliśmy wczoraj Miasteczko Strażackie – festyn na zakończenie lata. Już od rana druhowie rozstawiali namioty i przygotowywali plac do imprezy.

Od godziny 14 na boisku przy ul. Buczka ruszyło Miasteczko. W programie były zawody na torze strażackim, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, guizy, pierwsza pomoc przedmedyczna, pokaz sprzętu strażackiego, puszczanie baniek, dmuchańce.

Druhowie przygotowali pokaz gaszenia palącego się tłuszczu.

Można było również zapoznać się z pracą Policji, zwiedzić pojazd, obejrzeć sprzęt jaki Panowie Policjanci na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

Swoje stanowisko mieli również rachmistrzowie spisowi. Osoby które nie zdarzyły się spisać mogły skorzystać z okazji.

Miasteczko strażackie zorganizowane zostało przez:
OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ KOŁO NAD WARTĄ W KOLE
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOLE
KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W KOLE

Zadanie sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Koło oraz sponsorów:
PHU MR ROBERT DERDA
GRAMEL MONIKA GRABOWSKA
WOODMIZER INDUSTRIES SP. Z O.O.
SPAWMEX JAROSŁAW ŁAWNICKI
OLNEXT ARKADIUSZ OLCZAK
URSZULA PĘKACZ RADNA RADY MIEJSKIEJ W KOLE
MAREK KAFTAN RADNY RADY MIEJSKIEJ W KOLE
KOMENDA HUFCA ZHP KOŁO

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, dzięki którym impreza mogła się odbyć ☺?

A po festynie…. praca. Jednostka zabezpieczała koncert,imprezę plenerową. Gwiazdy wieczoru: Viki Gabor oraz Zespół Kombi

Autor: Edi