30 czerwca 2016

Hands-on: repliki zegarków 2018 Rolex Yacht Master

To samo w sobie jest standardową taryfą w Yacht-Master, ale w połączeniu z tą wspaniałą czarną tarczą przypomina czerwoną łódź podwodną i mieszkańcy Morza Czerwonego Czerwonego z przeszłości, nie wspominając już o wszystkich zmodyfikowanych rolex repliki zegarków, które widzicie w dzisiejszych czasach. podobni do Bamford Watch Department i Titan Black Out. Tył został również wyposażony w szafę z ekspozycją szafirową, dzięki czemu użytkownik może zajrzeć do wnętrza doskonałego mechanizmu Rolex.

Myślę, że to sprawiedliwe powiedzieć, że to, o czym naprawdę rozmawiają ludzie, to matowy czarny ceramiczny bezel / kombinacja 18-karatowego złota Everose. Wyrzeźbione z ceramiki, Rolex zadebiutował w nowej oprawie Cerachrom kilka lat temu (myślę, że za pierwszym razem był Pepsi GMT-Master II w 2018 roku, jeśli pamięć ma słuszność?) I nie oglądałem się za siebie.

Dodatkowo, dodatek nowoopracowanej i opatentowanej bransoletki Oysterflex marki zapewnia jej dodatkowy urok sportowy, chociaż złoto sprawia, że ​​czujesz się jakbyś mógł uciec od noszenia go w garniturze (wiem, że na pewno to zrobię). Zgodnie z repliki Rolex em, bransoleta Oysterflex oferuje sportową alternatywę dla metalowych bransoletek bez uszczerbku dla solidności, wodoodporności i niezawodności.
Moją pierwszą obserwacją - i jest to dość oczywiste, że ci to mówię - jest to, że nowy Rolex Yacht-Master to bardzo dobrze wyglądający zegarek. Prezentowany w olśniewającym złotym pudełku Every 18k, który naprawdę sprawia, że ​​ta replika jest zegarmistrzowska, to czarna ramka z ceramiką z podniesionymi cyframi. Więcej informacji na temat tego, czym jest cerachrom w minutę, ale po pierwsze, po prostu poświęć chwilę, aby docenić, jak ładnie wygląda obudowa i obejmij wszystkie połączenia.

Osobiście prawdopodobnie nie będę nosić po prostu dlatego, że nadal nie jestem przekonany o zapłaceniu premii za spersonalizowany zegarek luksusowy, za który zapłaciłeś już premię w pierwotnej formie i ponieważ czuję, że czuję, że te części tracą pewną wiarygodność, gdy są spersonalizowane.
Prezentowany w słynnej obudowie tanie repliki zegarków Rolex firmy Oyster Yacht-Master jest wodoodporny do głębokości 100 metrów (330 stóp) w dół. Green jest długo działającym podpisem firmy Rolex, a na rok 2010 genialny gigant podwoił się z drugą pomocą zieleni. To wodoodporny umysł, nie wodoodporny. Co najlepsze, Yacht-Master jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach, 40 mm i 37 mm. 40 mm (Ref 116655) jest napędzany przez własny automatyczny ruch kalibru 3135, podczas gdy mniejszy 37 mm (odniesienie 268655) zawiera ruch automatyczny 2236 i jak można się spodziewać oba są chronometrami z certyfikatem COSC.
Jest to również, co zaskakujące, pierwszy raz, kiedy Rolex kiedykolwiek zbudował jachtu z matową czarną tarczą, a gdy patrzysz, jak ładnie to wygląda, nie możesz pomóc, ale pomyśl. "co do cholery zabrał im tak długo?" Szczególnie podoba mi się czerwony nadruk oznaczenia Yacht-Master u dołu, tuż powyżej godziny 6.
Kontrast, który wprowadza na rynek z zastosowanymi numerami batonów z akcentami świetlnymi, a także świetlistymi dłońmi, jest naprawdę wspaniały, dzięki czemu repliki zegarków Rolex mają bardzo unikalny styl. Mimo to działa tak dobrze, że ci, którzy nie znają się lepiej, prawdopodobnie zakładają, że zaczęło się życie z brązową tarczą.

  • zegarków repliki
  • breitling repliki
  • cheap watches replica
  • rolex repliki
  • Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.