Wigilia

21 grudnia 2021 r. odbyła się Wigilia Mdp. Jest to czas podsumowania rocznej pracy drużyny, wręczenia podziękowań i odznaczeń. Brązową Odznakę MDP otrzymali dh Piotr Adamczyk oraz dh Piotr Namyślak. Jest już tradycją, że podczas wigilii nowi członkowie, którzy dołączyli do drużyny składają ślubowanie. W ubiegłym roku było aż 30 osób. Ogromnym zaszczytem była dla nas obecność Prezesa Firmy Wood Mizer INDUSTRIES Pana Roberta Bagińskiego, który ślubował na strażaka małych adeptów. Dziękujemy Zarządowi za obecność i mile spędzony czas. Dziekujemy dh Arkowi za ponad 2 letnią współpracę. I na koniec podziękowania dla rodziców, bo bez nich ta wigilia nie odbyła by się.

Przed nami kolejny rok pracy. Życzymy Wam drogie dzieci i młodzieży dalszego zapału i chęci do działania, niech nie gaśnie w was strażacka Iskierka. 🚒