Uroczyste otwarcie nowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni

W dniu 05.03.2021r uczestniczyliśmy w uroczystości otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białężycach pow. wrzesiński.

Uroczystość była także okazją do oficjalnego przekazania samochodów strażackich zakupionych dla OSP i PSP w roku 2020.

Klucze od naszego samochodu z rąk Komendanta Głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka odebrał Prezes OSP Koło nad Wartą druh Arkadiusz Olczak.

W uroczystości wzięli również udział wiceministrowie: Pan Maciej Wąsik, Pan Ryszard Bartosik oraz Pan Zbigniew Hoffmann. Obecni byli także posłowie na Sejm RP Pan Leszek Galemba, samorządowcy oraz inni zaproszeni goście.