Termomodernizacja remizy OSP Koło nad Wartą – etap II

obrazek

Decyzją Zarządu OSP Koło nad Wartą w dniu dzisiejszym pracownicy firmy PIANKOL s.c. wykonali ocieplenie sufitu w garażach naszej jednostki. Do tego celu wykorzystano pianę poliuretanowa o strukturze otwartych komórek, stosowaną do produkcji termoizolacyjnej półsztywnej piany natryskowej. Piana idealnie sprawdza się jako izolacja poddaszy, wypełnia dokładnie nierówności i szczeliny nie powodując powstawania tzw. mostków termicznych https://superizolacja.com.pl/oferta/piany-otwartokomorkowe/purios-et-3/

Całkowity koszt remontu, który wyniósł 7 000zł pokryty został ze środków własnych OSP Koło nad Wartą.

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

To kolejny, ale mamy nadzieje, nie ostatni etap prac. W planach na przyszły rok jest jeszcze wykonanie elewacji zewnętrznej budynku oraz wymiana bram wjazdowych.

Realizacja tych zamierzeń uzależniona jest od kilku czynników między innymi zgody członków Rady Miejskiej na dzierżawę pomieszczeń na kolejne lata oraz od pozyskania środków finansowych zarówno własnych, od sponsorów czy środków z rządowych dotacji celowych.

tekst: „Doktor”

Autor: Namyślak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: