Spotkanie opłatkowo-noworoczne

W dniu 05.01.2017 druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Koło nad Wartą zebrali się na spotkaniu opłatkowo – noworocznym, jakie odbyło się w siedzibie OSP na ulicy Dąbskiej.
Hasło opłatek strażaków, niezmiennie kojarzy się z czymś bardzo pozytywnym. Jest to tradycyjne spotkanie grupy wspaniałych ludzi, których łączy ogromna pasja, zaangażowanie i wielkie poświęcenie. Ciekawe rozmowy z druhami, to jest to o czym się mówi długo i do czego się często wraca myślami.
Były życzenia, słowa wsparcia, podziwu oraz informacja o podpisaniu przez z-ce Komendanta Głównego PSP wejścia naszej jednostki do KSRG.
Tradycją jest, że na spotkaniu opłatkowym nowo przyjęci druhowie OSP składają ślubowanie strażaka OSP przez co stają się czynnymi druhami.
W nasze szeregi wstąpiło 7 nowych druhów.
Po ślubowaniu wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego najlepszego w rozpoczętym niedawno 2018 roku.