Realizacja projektu Czad i Ogień – Bądź Bezpieczny

Partner Fundacja PZU

Podczas obchodów „Dni Koła” w 2017 r. Ochotnicza Straż Pożarna „Koło nad Wartą” zrealizowała projekt pn. „Czad i ogień – bądź bezpieczny”.

Celem projektu była edukacja mieszkańców miasta Koła i okolic z zakresu niebezpieczeństw grożących w przypadku wydostania się czadu, dymu i gazu przy nieszczelnych instalacjach grzewczych, gazowych i elektrycznych a także edukacja przeciwpożarowa. Poprzez konkursy i zabawy druhowie z OSP Koło nad Warta uświadamiali społeczeństwo jak ważna jest konserwacja instalacji oraz jakie istnieje ryzyko niebezpieczeństw związanych z ich zaniechaniem.

W ramach projektu zakupiono 10 sztuk piłek nożnych, 10 sztuk piłek siatkowych, 500 sztuk długopisów, 500 sztuk opasek odblaskowych, 12 sztuk plecaków, 500 sztuk toreb bawełnianych.

Projekt został sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Link do strony Fundacji: http://fundacjapzu.pl/

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Fundacji PZU w ramach umowy dotacji numer 263/PZ/2017 z dnia 6.04.2017 r.”

Autor: lalamag