PRZEKAZANIE NOWEGO ZESTAWU HYDRAULICZNEGO FIRMY LUKAS

W dniu 17 lipca 2017 r. odbyło się przekazanie hydraulicznego, średniego zestawu do ratownictwa drogowego Firmy LUKAS do jednostki OSP Koło nad Wartą w Kole. Specjalistyczny sprzęt posłuży druhom w działaniach ratowniczych podczas zdarzeń drogowych, co poprawi w znacznym stopniu bezpieczeństwo na terenie Miasta Koła. Dziękujemy Panu Burmistrzowi za ten gest oraz owocną współpracę.

Jednostka OSP Koło nad Wartą w ostatnim czasie bardzo często dysponowana jest przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole do zdarzeń drogowych. Posiadany zestaw hydrauliczny umożliwi strażakom podjęcie działań ratowniczych związanych z wykonaniem dostępu do osób poszkodowanych znajdujących się w pojazdach.

Tak prezentuje się nowy sprzęt w naszych rękach.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status