Piknik Sportowo-Motoryzacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Kole

W dniu dzisiejszym nasza jednostka miała okazję zaprezentowac się podczas Pikniku Sportowo – Motoryzacyjnego zorganizowanego z okazji „Drzwi Otwartych” Zespół Szkół Technicznych w Kole. Przy pięknej pogodzie zainteresowane osoby mogły zapoznać się ze sprzętem ratowniczo- gaśniczych jakim dysponujemy. Niemałe zainteresowanie wywołał też ” podrasowany” prywatny trabant jednego z naszych druhów.

Po godzinie 11.00 goście oraz nauczyciele i uczniowie mogli spróbować specjalnie na tą okazję przygotowaną, najlepszą w mieście😊, jedyną oryginalną strażacką grochówkę 🥣🫕.

Podsumowaniem pobytu był pokaz działań ratowniczych podejmowanych w momencie wypadku komunikacyjnego z udzialem osoby poszkodowanej zakleszczonej w pojeździe.