Kieruj się na północ…. – gra terenowa

Lato w pełni, a my wykorzystujemy piękną pogodę na zabawy na świeżym powietrzu. Wczoraj, podczas cotygodniowej zbiórki mieliśmy grę terenową zorganizowaną przez naszych opiekunów. Gra odbywała się na trenie Parku 600 – lecia. Po terenie  poruszaliśmy się przy pomocy mapy (robionej własnoręcznie), która wskazywała, gdzie czekają na nas punkty z zadaniami. Było ich trzynaście. Zadania były podchwytliwe, ale dzięki nim zapamiętamy kto jest np. Burmistrzem Miasta Koła czy Komendantem Gminnym ZOSP RP. Śmiechu było co niemiara. Bo z pozoru proste pytania, okazały się nie takie proste. Po półtora godzinnej grze, na zakończenie czekała na nas pizza, którą zjedliśmy z wielkim apetytem. Czekamy na kolejne wyzwania.

Autor: admin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: