Kamera termowizyjna – jednostka OSP Koło nad Wartą doposażona w nowe urządzenie.

Staraniem Zarządu OSP Koło nad Wartą udało się pozyskać kolejne środki na zakup niezbędnego sprzętu dla jednostki.
Tym razem dofinansowanie pochodzi od Fundacji Lotos z przeznaczeniem na „Zakup doposażenia do nowego auta ratowniczo-gaśniczego niezbędnego do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.”
Jednostka zakupiła Kamerę termowizyjną firmy Scott model v320. Urządzenie zostało zamontowana na wozie bojowym i od dzisiaj może być wykorzystywane w działaniach pożarniczo-gaśniczych.

Fundacji Lotos serdecznie dziękujemy za możliwość zrealizowania zadania.